ČNS Praha, 69. aukce - KORESPONDENČNÍ

Špánek - 500 let poselstva Jiřího z Poděbrad 1964 -

Položka 2618
Vyvolávací cena: 140 Kč
Docílená cena: 140 Kč

Sobota 17.9.2016, 18:00:00.

Medaile vydané Českou numismatickou společností

Špánek - 500 let poselstva Jiřího z Poděbrad 1964 - koruna, dvojitý opis/ korunované "G", vročení a opis, Nesign., Punc., Ag900, 28mm, 3.415g, BK.8, patina