Úterý 27.12.2016, 20:00:00.
Marie Terezie, 1740 - 1780
Scharff - medaile na odhalení pomníku ve Vídni 1888 - poprsí zprava, opis / pomník císařovny, opis a nápis, Sign., bronz 64 mm, H.3834(Ag), pěkná patina, téměř