ČNS Praha, 70. aukce - DODRAŽBA

Werner - AR svateb. medaile 1736 - dvojportrét zleva

Položka 1007
Vyvolávací cena: 14 000 Kč

Úterý 27.12.2016, 20:00:00.

Marie Terezie a František Lotrinský

Werner - AR svateb. medaile 1736 - dvojportrét zleva, opis a nápis / hořící srdce na oltáři, opis a nápis, Sign., 43mm, 27.598g, M.1672, H.2837, rys., patina R!