ČNS Praha, 70. aukce - DODRAŽBA

Hamerani - Kristus zprava s trnovou korunou v kruhu

Položka 1137
Vyvolávací cena: 8 000 Kč

Úterý 27.12.2016, 20:00:00.

Církevní medaile - ostatní - signované

Hamerani - Kristus zprava s trnovou korunou v kruhu andílků na oblacích, opis / Kristus sedí na sarkofágu s kalichem, opis, Ag 50mm, 40.324g, hr.,rys., zlacená