ČNS Praha, 70. aukce - DODRAŽBA

Kříž s korunou za XVI.let služby

Položka 2082
Vyvolávací cena: 440 Kč

Úterý 27.12.2016, 20:00:00.

Itálie - království

Kříž s korunou za XVI.let služby, BB.449, Nesign., pod korunou značeno "ARG", bez stuhy

Zachovalost: 1/1/-