ČNS Praha, 70. aukce - DODRAŽBA

Spona pro pilota bombardéru - 1.stupeň - Nesign.

Položka 2118
Vyvolávací cena: 10 000 Kč

Úterý 27.12.2016, 20:00:00.

Německo - III.říše

Spona pro pilota bombardéru - 1.stupeň - Nesign., BB.213, Nimmergut.3949 (751), D-N.7-07-23c1, zlacený bronz 76x25 mm, 18.975g RR!

Zachovalost: 1