ČNS Praha, 70. aukce - DODRAŽBA

Nesign. - odhalení pomníku Josefa Jungmanna 15.5.1878

Položka 2312
Vyvolávací cena: 160 Kč

Úterý 27.12.2016, 20:00:00.

Praha

Nesign. - odhalení pomníku Josefa Jungmanna 15.5.1878 - pomník, opis/ 6-řádkový nápis, cín 27 mm s původním raženým ouškem, PZ.207, pěkná patina, téměř