ČNS Praha, 70. aukce - DODRAŽBA

Farbann - Karl Seitz

Položka 2369
Vyvolávací cena: 460 Kč

Úterý 27.12.2016, 20:00:00.

Vídeň

Farbann - Karl Seitz, vídeňský purkmistr 1924 - poprsí zleva, 2-řádkový nápis, Sign., měděný plech 81x116 mm, pěkná patina

Zachovalost: 1