ČNS Praha, 70. aukce - DODRAŽBA

Sign.GBA - jeton na narození av. Leopolda 1716 -

Položka 995
Vyvolávací cena: 1 800 Kč

Úterý 27.12.2016, 20:00:00.

Karel VI. a Alžběta Kristýna

Sign.GBA - jeton na narození av. Leopolda 1716 - dvojportrét zprava, opis / stojící Austria s dítětem na ruce, opis, Ag 23mm, 4.218g, M.0, FW.7599, patina

Zachovalost: -1/2