ČNS Praha, 70. aukce - KORESPONDENČNÍ

Oppl - 75 let ČNS 1919 / 1994 - číslice 75 na dlani

Položka 2513
Vyvolávací cena: 120 Kč

Aktuální cena: 120 Kč

Sobota 17.12.2016, 18:00:00.

Medaile vydané Českou numismatickou společností

Oppl - 75 let ČNS 1919 / 1994 - číslice 75 na dlani, opis / replika denáru Břetislava I., Sign., Nepunc., patinované stříbro 33 mm, 9.045g, kontramarka, FM.38