ČNS Praha, 70. aukce - KORESPONDENČNÍ

Žeton k 137.aukci (1998) - replika ital.grosetta Jana

Položka 2520
Vyvolávací cena: 160 Kč

Aktuální cena: 200 Kč

Sobota 17.12.2016, 18:00:00.

Brno - pobočka ČNS

Žeton k 137.aukci (1998) - replika ital.grosetta Jana Lucemburského / lev, opis, Nesign.(Jelínek a Soušek), Nepunc., Ag 21mm, 4.406g, Sas.11e, 80ks RR!