ČNS Praha, 70. aukce - KORESPONDENČNÍ

David - 40.výročí vyhlazení Lidic 1982 - stojící

Položka 2530
Vyvolávací cena: 90 Kč

Aktuální cena: 110 Kč

Sobota 17.12.2016, 18:00:00.

Kladno - numismatický kroužek městského KS

David - 40.výročí vyhlazení Lidic 1982 - stojící žena s dítětem, znak Lidic, nápisy / pečeť Kladna, nápis, Sign., postř.bronz 50mm, BK.neuvádí, patina