ČNS Praha, 70. aukce - KORESPONDENČNÍ

Remis (Remeš) b.l. - Zásl. medaile svazu průmysníků -

Položka 2581
Vyvolávací cena: 80 Kč

Aktuální cena: 85 Kč

Sobota 17.12.2016, 18:00:00.

Remis (Remeš) b.l. - Zásl. medaile svazu průmysníků - znak města, nápis na stuze a opis / vavřínový věnec a ryté udělení, Nesign., bronz 50 mm, stopy zlacení

Zachovalost: 0/1