ČNS Praha, 70. aukce - KORESPONDENČNÍ

Světová výstava v Paříži 1900 - personif. Republiky

Položka 2582
Vyvolávací cena: 160 Kč

Sobota 17.12.2016, 18:00:00.

Světová výstava v Paříži 1900 - personif. Republiky, výstaviště/ nápis na tabulce, vavřínový věnec a opis, Nesign., hliník 37 mm, patina, téměř