ČNS Praha, 70. aukce - KORESPONDENČNÍ

Větší jeton k 30.výročí vítězství na fašismem 1973 -

Položka 2583
Vyvolávací cena: 120 Kč

Aktuální cena: 130 Kč

Sobota 17.12.2016, 18:00:00.

Jugoslávie

Větší jeton k 30.výročí vítězství na fašismem 1973 - J.B.Tito zleva / památník vítězství, opis, Nesign., Punc., Ag925, 23mm, 4.911g, patina, kapsle, etue

Zachovalost: Proof