ČNS Praha, 70. aukce - KORESPONDENČNÍ

Friedrich August II. - na jmenování spoluvládcem 1831

Položka 2585
Vyvolávací cena: 240 Kč

Sobota 17.12.2016, 18:00:00.

Německo - Sasko

Friedrich August II. - na jmenování spoluvládcem 1831 - portréty dvou králů, opis / oltář v krajině, opis a nápis, Nesign., cín 30 mm, hr., rysky, patina

Zachovalost: -1/1-