ČNS Praha, 70. aukce - KORESPONDENČNÍ

Niklová medaile na 100.výročí vzniku Confederace b.l.

Položka 2588
Vyvolávací cena: 100 Kč

Sobota 17.12.2016, 18:00:00.

USA

Niklová medaile na 100.výročí vzniku Confederace b.l. (1962) - jezdec na koni, věnec, opis / znak, věnec, opis, Nesign., 34mm, patina