ČNS Praha, 70. aukce - KORESPONDENČNÍ

Roudnice nad Labem 1888 - 20 let místního Sokola

Položka 2646
Vyvolávací cena: 100 Kč

Aktuální cena: 440 Kč

Sobota 17.12.2016, 18:00:00.

Sokolské medaile, medailky a odznaky - regionální

Roudnice nad Labem 1888 - 20 let místního Sokola a slavnost otevření tělocvičny 17.6., Nesign., cín 32 mm s původním raženým ouškem, dr.hr., patina