ČNS Praha, 70. aukce - KORESPONDENČNÍ

Malá stříbrná medaile za statečnost

Položka 2656
Vyvolávací cena: 320 Kč

Aktuální cena: 360 Kč

Sobota 17.12.2016, 18:00:00.

Rakousko - Uhersko, Karel I., 1916 - 1918

Malá stříbrná medaile za statečnost, Marko.235a, VM1.5-XII-D, Sign.Kautsch, Punc., původní stuha

Zachovalost: 2/2/1