ČNS Praha, 70. aukce - KORESPONDENČNÍ

Medaile Ludendorfovy sbírky ve prospěch válečných

Položka 2683
Vyvolávací cena: 90 Kč

Aktuální cena: 120 Kč

Sobota 17.12.2016, 18:00:00.

Německo - císařství

Medaile Ludendorfovy sbírky ve prospěch válečných poškozenců 1918, Nesign., stříbřený zinek 30 mm se závěsem a malou stužkou

Zachovalost: 1/1/2