ČNS Praha, 71. aukce

Sign.F (Fabris) - AR oválná úmrtní medaile 10.9.1898

Položka 1045
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Docílená cena: 5 500 Kč

Pátek 7.4.2017, 22:30:00.

Alžběta, manželka Františka Josefa I., 1837 - 1898

Sign.F (Fabris) - AR oválná úmrtní medaile 10.9.1898 - portrét zleva, opis/ 3-řádkový nápis ve věnci, 35/42 mm, 24.745g, nep.hr., vlas.rysky, pěkná patina