ČNS Praha, 71. aukce

Řád Františka Josefa - rytířský stupeň - Marko.98e

Položka 1931
Vyvolávací cena: 8 000 Kč
Docílená cena: 8 000 Kč

Pátek 7.4.2017, 22:30:00.

Řád Františka Josefa - rytířský stupeň - Marko.98e, VM.128e, Sign.VINCENC MAYER WIEN * (zlacený bronz), původní mírová stuha, nesignovaná dobová etue

Zachovalost: 1/1/1