ČNS Praha, 71. aukce

Signum Laudis - stříbro

Položka 1976
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Docílená cena: 2 000 Kč

Pátek 7.4.2017, 22:30:00.

Signum Laudis - stříbro, Marko.146a, VM1.29-IV-C, Punc., Sign.WK WILH.KUNZ WIEN X., vál.stuha s meči, pošk. původní etue firmy Kunz s adresou a telef.čísly

Zachovalost: 1/1/1