ČNS Praha, 71. aukce

Červený kříž - kříž II.třídy - válečná skupina

Položka 1982
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Docílená cena: 3 600 Kč

Pátek 7.4.2017, 22:30:00.

Červený kříž - kříž II.třídy - válečná skupina, VM.2-14-4-B, Marko.161a, Punc., původní etue sign. G.A.SCHEID WIEN VIGUMPENDORFERSTR.85...., malá stužka

Zachovalost: 1/1/1