ČNS Praha, 71. aukce

Miniatura stříbrné medaile za statečnost 1859 - 1866

Položka 1991
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Docílená cena: 6 000 Kč

Pátek 7.4.2017, 22:30:00.

Miniatura stříbrné medaile za statečnost 1859 - 1866, Nesign. (K.Lange) - hlava zleva, Nepunc., krásná patina, původní trojúhelníková stuha RR!

Zachovalost: 1/1/1