Pátek 7.4.2017, 22:30:00.
Malá stříbrná medaile za statečnost, Marko.228a, VM1.5-IX-D, typ 1867, Sign.TAUTENHAYN, Punc."A", široké vysoké (elipsovité) ouško, původní stuha