Pátek 7.4.2017, 22:30:00.
Rakousko - Uhersko, Karel I., 1916 - 1918
Velká stříbrná medaile za statečnost, Marko.234a, VM1.5-XII-C, Sign.KAUTSCH, Punc."A", dr.hr., dr.rys., původní stuha s nepůvodní páskou za druhé udělení