ČNS Praha, 71. aukce

Vysoká válečná škola 1948 - ročník slovan.vzájemnosti

Položka 2104
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Docílená cena: 11 000 Kč

Pátek 7.4.2017, 22:30:00.

Československo - odznaky vojenských akademií

Vysoká válečná škola 1948 - ročník slovan.vzájemnosti , Bartko.21, Krubl.tab.2/9 (str.29), puncovaný Ag900, Sign.Karnet a Kyselý, chybí upínací šroub a matice

Zachovalost: 1