Pátek 7.4.2017, 22:30:00.
Československo - hasičské dekorace
Hradec Králové - Sbor hasičů - Za zásl. v hasičství, Sign.Pichl-Praha, zlacený a smaltovaný bronz 44 mm se závěsem a stuhou R!