Příjem limitů končí:Pátek 7.4.2017, 22:30:00.
Česká republika - různé
Sdružení čsl.zahr.letců (1939-1945) - pamětní odznak RAF b.l. (patrně 1999), Nesign., zlacený a smaltovaný odznak 50x14 mm se sponou