Příjem limitů končí:Pátek 7.4.2017, 22:30:00.
Belgie
Medaile Vítězství (cca 350.000 ks), Nesign., zn.R (Edward Riemer-Praha), BB.145, jako Laslo.13/2, hr., dr.rysky, pěkná patina