ČNS Praha, 71. aukce

Alerám a Klimovič - 750 let města 2001 - znak města

Položka 2186
Vyvolávací cena: 320 Kč
Docílená cena: 420 Kč

Pátek 7.4.2017, 22:30:00.

Příbor - pobočka ČNS

Alerám a Klimovič - 750 let města 2001 - znak města, český opis/ radnice, vročení, latinský opis, Nesign., zlacený bronz 50mm, 52.550g, FM.8A (pouze 10ks) RRR!