ČNS Praha, 71. aukce

ČSPDP - Petr Parléř (1330 - 1399) 1979 - poprsí

Položka 2242
Vyvolávací cena: 500 Kč
Docílená cena: 1 000 Kč

Pátek 7.4.2017, 22:30:00.

Harcuba Jiří, 1928 - 2013

ČSPDP - Petr Parléř (1330 - 1399) 1979 - poprsí mírně zleva, okenní kružby, opis / znak Parléřovy hutě, dva opisy, Sign., Punc., Ag 900, 38mm, 24.435g