ČNS Praha, 71. aukce

Na paměť opravy povodní strženého Karlova mostu 1892

Položka 2255
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Docílená cena: 10 000 Kč

Pátek 7.4.2017, 22:30:00.

Chaura K., 1869 - 1945, a Abrahám K., 1855 - 1899

Na paměť opravy povodní strženého Karlova mostu 1892 - český lev a opis s titulem Karla IV. / 8-řádkový nápis, Sign., Punc., Ag 29mm, 4.663g, pěkná pat.,tém.