Pátek 7.4.2017, 22:30:00.
Jauner Jindřich, 1842 - 1912
Franz X. Bosch - 75.výročí založení pivovaru 1894 - poprsí částečně zleva, písmo / pivovar a nápisy, Sign., Punc., Ag800, 52mm, 50.263g, hr., rys., téměř