Pátek 7.4.2017, 22:30:00.
Kříž Václav, 1830 - 1887
Zemský včelařský spolek pro Čechy - AE medaile b.l. - korunovaný český lev, dvojitý opis / úl ve věnci, česko-něm. opis, Sign., měď 40 mm, dr.hr., patina R!