ČNS Praha, 71. aukce

Zemský včelařský spolek pro Čechy - AE medaile b.l. -

Položka 2267
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Docílená cena: 4 400 Kč

Pátek 7.4.2017, 22:30:00.

Kříž Václav, 1830 - 1887

Zemský včelařský spolek pro Čechy - AE medaile b.l. - korunovaný český lev, dvojitý opis / úl ve věnci, česko-něm. opis, Sign., měď 40 mm, dr.hr., patina R!