ČNS Praha, 71. aukce

Domažlice - AR medaile na 1000 let města 1971 -

Položka 2269
Vyvolávací cena: 10 000 Kč
Docílená cena: 12 000 Kč

Pátek 7.4.2017, 22:30:00.

Kuneš Karel, 1920 - 1997

Domažlice - AR medaile na 1000 let města 1971 - pečeť města, opis / letecký pohled na město, Sign., Punc., Ag900, 70mm, 151.488g, původní etue RR!