ČNS Praha, 71. aukce

Obchodní a živnost. komora v Praze - AR medaile b.l.-

Položka 2277
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Docílená cena: 8 000 Kč

Pátek 7.4.2017, 22:30:00.

Myslbek a Tautenhayn

Obchodní a živnost. komora v Praze - AR medaile b.l.- personif. Prahy zleva, opis / putti na kovář. nářadí, věnec, opis, Sign., Punc., 56mm, 66.822g, původ.etue