Pátek 7.4.2017, 22:30:00.
Myslbek a Tautenhayn
Obchodní a živnost. komora v Praze - AR medaile b.l.- personif. Prahy zleva, opis / putti na kovář. nářadí, věnec, opis, Sign., Punc., 56mm, 66.822g, původ.etue