ČNS Praha, 71. aukce

Zemědělská rada - český odbor - za zásluhy b.l. -

Položka 2281
Vyvolávací cena: 2 200 Kč
Docílená cena: 4 400 Kč

Pátek 7.4.2017, 22:30:00.

Odehnal Antonín, 1878 - 1957

Zemědělská rada - český odbor - za zásluhy b.l. - muž s pluhem, srpem a ratolestí, nápis / český lev, obilí, opis, Sign., Punc., Ag900, 55mm, 73.095g, etue