Pátek 7.4.2017, 22:30:00.
Pátek Karel, 1856 - 1910
Jan Amos Komenský (1592 - 1670) - 300 let narození 1892 - poprsí mírně zleva, opis / zářící hvězda, ratolest, letopočty, Sign., cín 46 mm, patina, téměř