ČNS Praha, 71. aukce

Josef Kajetán Tyl (1808 - 1856) b.l. - poprsí zleva

Položka 2288
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Docílená cena: 1 400 Kč

Pátek 7.4.2017, 22:30:00.

Pichl Ivan Bojislav, 1850 - 1923

Josef Kajetán Tyl (1808 - 1856) b.l. - poprsí zleva, opis / 5-řádkový nápis v lipovém věnci, Sign., bronz 55 mm, krásná patina