ČNS Praha, 71. aukce

Josef Dobrovský - Akademie věd České republiky (1966)

Položka 2291
Vyvolávací cena: 1 600 Kč
Docílená cena: 1 600 Kč

Pátek 7.4.2017, 22:30:00.

Prádler Jiří, 1929 - 1993

Josef Dobrovský - Akademie věd České republiky (1966) Poprsí mírně zprava, opis/ lip.lístky a nápis, Sign., Nepunc.Ag(?) 65mm, 138.310g, uděl."V.Křístek-19" RR!