ČNS Praha, 71. aukce

Vídeň - 500 let university 1865 - předání zakládací

Položka 2294
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Docílená cena: 4 000 Kč

Pátek 7.4.2017, 22:30:00.

Radnicky Karel, 1818 - 1901

Vídeň - 500 let university 1865 - předání zakládací listiny, opis a nápis / dvě postavy u oltáře, vavřín, opis a vročení, Sign., bronz 78 mm, dr.hr., patina