ČNS Praha, 71. aukce

Josef Hlávka - AR medaile na 70.narozeniny 15.2.1901

Položka 2296
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Docílená cena: 7 500 Kč

Pátek 7.4.2017, 22:30:00.

Scharff Anton, 1845 - 1903

Josef Hlávka - AR medaile na 70.narozeniny 15.2.1901 - poprsí zleva, 2-řádk. nápis / 6-řádk. nápis, Sign., Punc., patinov.stříbro 60mm, 89.957g, Bach.327, etue