ČNS Praha, 71. aukce

Antonín Švehla - první ministr vnitra ČSR 1922 -

Položka 2310
Vyvolávací cena: 100 000 Kč
Docílená cena: 100 000 Kč

Pátek 7.4.2017, 22:30:00.

Šejnost Josef, 1878 - 1941

Antonín Švehla - první ministr vnitra ČSR 1922 - poprsí zleva, opis / putti se šavlí a vlajkou, znak, písmo, Sign., Punc.Ag987, 60mm, 142.129g, 2ks! RRR!