Pátek 7.4.2017, 22:30:00.
Šmakal Václav Karel, 1863 - 1941
Spolek pro ochranu honby a chov psů v Králov. českém - vidění sv.Huberta / 10-řádk. česko-německý nápis, Sign., Punc., stříbro 47mm, 40.544g, nep.rysky R!