Pátek 7.4.2017, 22:30:00.
Tautenhayn Josef junior, 1868 - 1962
Vídeňská salvatorská medaile 1917 - Kristus Spasitel zleva, opis / pohled na město, znak s mečem, opis a nápis, Sign.JT, železo 45mm, krásná patina R!