ČNS Praha, 71. aukce

Vídeňská salvatorská medaile 1917 - Kristus Spasitel

Položka 2348
Vyvolávací cena: 1 400 Kč
Docílená cena: 0 Kč

Pátek 7.4.2017, 22:30:00.

Tautenhayn Josef junior, 1868 - 1962

Vídeňská salvatorská medaile 1917 - Kristus Spasitel zleva, opis / pohled na město, znak s mečem, opis a nápis, Sign.JT, železo 45mm, krásná patina R!