ČNS Praha, 71. aukce

Odměna českého hospodářského spolku b.l. - hospodář.

Položka 2360
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Docílená cena: 10 000 Kč

Pátek 7.4.2017, 22:30:00.

Hnojice, okres Šternberk

Odměna českého hospodářského spolku b.l. - hospodář. atributy / 6-řádkový český nápis v lipovém věnci, Sign.JC (Chrisltbauer), Punc., Ag900, 33mm, 15.355g