ČNS Praha, 71. aukce

Nesign.(Abraham) - Hospodářsko-prům. výstava (1895) -

Položka 2393
Vyvolávací cena: 800 Kč
Docílená cena: 5 500 Kč

Pátek 7.4.2017, 22:30:00.

Vysoké Mýto

Nesign.(Abraham) - Hospodářsko-prům. výstava (1895) - sv. Jiří, český opis / výstavní předměty, český opis, bronz 48mm, 43.670g, pěkná patina