ČNS Praha, 71. aukce

Friedrich III. a Victoria - na stříbrnou svatbu 1884

Položka 2442
Vyvolávací cena: 3 600 Kč
Docílená cena: 3 800 Kč

Pátek 7.4.2017, 22:30:00.

Německo - Prusko

Friedrich III. a Victoria - na stříbrnou svatbu 1884 - dvojportrét zleva, vročení / matka s dětmi u moře, Sign., Nepunc., Ag 50mm, 58.113g, rysky, patina, tém.